Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářské psací stoly
  4. Elektricky výškově stavitelný rám stolu POWERTON – rozsah 500 mm, bílá, 100 kg

Elektricky výškově stavitelný rám stolu POWERTON – rozsah 500 mm, bílá, 100 kg

Tento exkluzivní produkt Elektricky výškově stavitelný rám stolu POWERTON – rozsah 500 mm, bílá, 100 kg od spolehlivé značky Kup Židle lze koupit zrovna dnes za akční cenu! Nabídka od 7 890 Kč.
Elektricky výškově stavitelný rám stolu POWERTON – rozsah 500 mm

Elektricky výškově nastavitelný rám stoluVýškově nastavitelné stoly umožní střídat práci ve stoje i vsedě a tím snižují riziko přetížení páteře. Změna pracovního sedu na stoj přináší celkovou úlevu organismu a zlepšuje krevní oběh díky protažení nohou. Jste unaveni z každodenního dlouhodobého sezení? Zaměřte se na optimální ergonomické řešení. Vy sami si pouhým stisknutím tlačítka určíte, kdy chcete při práci sedět a kdy stát. Stoly s pevnou výškou většině lidí nevyhovují. Lidé s menší postavou při zachování pravého úhlu v loktech nemají možnost mít chodidla správně celou plochou na zemi, naopak lidé s vysokou postavou si odírají kolena o spodní část desky. I z tohoto důvodu je ideální mít stůl, na kterém si nastavíte výšku přesně podle potřeb Vaší postavy. Elektricky výškově nastavitelný stůl ocení především rodiče dětí při vybavování pokoje pro školáka či studenta. Takový stůl totiž může růst společně s dítětem a vždy mu bude výška vyhovovat. Rodiče tak ušetří díky tomu, že nemusí kupovat nový stůl, jakmile dítě vyroste.

 
 
Změna výšky stisknutím tlačítka
Výškově nastavitelné stoly umožní každému přizpůsobit si stůl dle správných požadavků ergonomie. A co je na tom nejlepší, nastavení je úplně snadné, stačí jen stisknout tlačítko. O silný zvedací výkon se starají dva motory, i přesto je nastavení rámu velmi tiché. Rám umožňuje nastavení výšky v rozmezí 72 – 120 cm. Mimo to lze před instalací desky nastavit také šířku v rozmezí 100 – 170 cm, takže si můžete dopřát opravdu pořádné pracovní místo s deskou o šířce až 2 m.

Ovládací panel s displejem a USB portemSoučástí výškově nastavitelného rámu je samozřejmě propracovaný ovládací panel s LED displejem. Neustále tak máte na očích, v jaké výšce se deska stolu nachází. Z boční strany ovládacího panelu se nachází volný USB port, díky kterému si můžete např. nabíjet mobilní telefon.Popis ovládacího panelu:1. Zobrazení aktuální výšky2. Pohyb nahoru / dolů3. 3 nastavitelné paměti
4. časovač
5. USB port

 
 
 
3 nastavitelné paměti
Jestliže se u pracovního stolu střídáte, jistě oceníte možnost uložit si do paměti 3 různé výšky stolu. Nemusíte si tak pamatovat, jaká výška Vám nejlépe vyhovuje, ovládací panel si to bude pamatovat za Vás. Pokud stůl používáte pouze Vy, můžete si do paměti uložit ideální výšku pro sezení i stání a pak stačí pouze stisknout tlačítko.
 
 
 

 
 
Připomínka změny pozice
Často při řešení důležitých pracovních úkolů zapomeneme, že sedíme už moc dlouho a měli bychom se při práci postavit. Proto ovládací panel obsahuje také časovač, který Vás zvukovým znamením upozorní, že je potřeba změnit pozici. Časovač lze posouvat vždy o půl hodiny a maximální čas pro nastavení jsou 2 hodiny.
 
 

 
 
 
Antikolizní systém
Patentovaný gyroskopický systém pro zabránění kolizím nabízí zvýšenou citlivost a detekci objektů, které mohou vstoupit do dráhy pohybu. Jakmile rám na překážku v pohybu narazí, okamžitě zastaví svůj pohyb. Tím chrání proti poškození desku stolu a také objekt, na který rám narazil.
 
 

 
 
 
Uzamčení ovládacího panelu
Skvělá funkce pro rodiče převážně malých dětí. Nemusíte mít strach, že by dítě omylem výškové nastavení spustilo a mohlo se tak zranit. Ovládací panel jednoduchým krokem uzamknete a tlačítka nebudou na stisknutí reagovat.
 
 
 

 
 
Funkce úspory energie
Pokud nepoužíváte žádná nastavení po dobu 10 minut, rám přejde do systému úspory energie a displej ztmavne. Pro aktivaci stačí stisknout jakékoliv tlačítko.
 
 
 
 

 
 
Jednoduchý kabelový management
Aby se Vám nepotřebné kabely nemotaly pod nohy, můžete je svázat k desce stolu pomocí jednoduchého kabelového managementu, který je součástí balení.
 
 
 
Specifikace
Výškový rozsah: 72 – 120 cmRozsah šířky: 100 – 170 cmRozměry rámu: 100~170 x 650x 72~120 cmNavrhovaná velikost stolní desky: 110~200 x 70~90 cmTloušťka desky stolu: ≥ 18 mmPočet motorů: 2Vstupní napětí: 100 – 240 VDélka napájecího kabelu: 3 mMax. Rychlost: 25 mm/sDoporučená provozní teplota: -5 ℃ ~ 40 ℃Stupeň krytí: IP20Materiál: hliník, plast, ocel
Nosnost: 100 kg