Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Ergonomická zátěžová židle BOSTON 24/7 — látka, černá, nosnost 200 kg

Ergonomická zátěžová židle BOSTON 24/7 — látka, černá, nosnost 200 kg

Velmi prodávaný produkt Ergonomická zátěžová židle BOSTON 24/7 — látka, černá, nosnost 200 kg od skvělého a známého výrobce Kup Židle pohodlně pořídíte tady za báječnou cenu! Nabídka již od 16 799 Kč.
Ergonomická zátěžová židle BOSTON 24/7 — látka

Luxusní kancelářské křeslo BOSTON je určené těm nejnáročnějším zákazníkům. Hodí se zejména pro vysoké a těžké postavy a do vícesměnných provozů, kde díky své robustní konstrukci a vysoké nosnosti dokáže sloužit při intenzivním používání 24/7.
Hlavní výhody kancelářského křesla BOSTON

Odolná konstrukce s nosností až 200 kg
Extra vysoký opěrák ideální pro vysoké postavy
Vysoce čalouněný sedák pro dlouhodobé sezení
Synchronní mechanika s pětinásobnou aretací
Výškově nastavitelná bederní opěrka
Hloubkově nastavitelný sedák
Výškově nastavitelný zádový opěrák
Výškově nastavitelná opěrka hlavy
Výškově nastavitelné područky
Pogumovaná kolečka

Křeslo speciálně konstruované pro vysoké a těžké postavy s přehledem zvládne vše, co po něm můžete požadovat. Díky širokému spektru nastavení se perfektně hodí do vícesměnných provozů, kde si jej každý uživatel může přizpůsobit přesně podle sebe. Zádový opěrák je extra vysoký a lze jej výškově nastavit systémem up-down s rozpětím až 6 cm. Toto platí také i pro opěrku hlavy, navíc vybavenou i uzamykáním polohy. Sedák je nastavitelný jednak výškově, díky plynovému pístu z nejvyšší kategorie odolnosti, a jednak hloubkově. Pro maximální pohodlí lze nastavit i bederní opěrku a područky s měkkou dotykovou plochou.
Konstrukce i materiály křesla byly pečlivě navrženy tak, aby poskytovaly optimální pohodlí a odolnost za každých podmínek. Síťovaný opěrák i sedák jsou potaženy látkou s otěruvzdorností až 100 000 cyklů. Potah je nesnímatelný, avšak velmi snadný na čištění, ideálně šamponováním nebo tepováním. Sedák navíc překvapí čalounem ve výšce 110 mm pěnou s vysokou odolností, která tak zaručuje dokonalý komfort i během dlouhých pracovních dnů. Opěrka hlavy je pak čalouněná hovězí usní usnadňující údržbu.
Křeslo pevně stojí na aluminiovém kříži s černou práškovou barvou. Ten je vybavený je pěticích kvalitních pogumovaných koleček, která jsou určená na všechny typy podlah. Díky robustnímu základu se tak model BOSTON pyšní nadstandardní, certifikovanou nosností 200 kg.
V samém jádru židle se pak skrývá synchronní mechanika s pětinásobnou aretací i nastavením síly protiváhy. Ovládání je pohodlně umístěno na boku sedáku.
Záruka 60 měsíců.
Rozměry

celková výška 132-157 cm
výška sedáku 44-55,5 cm
výška područek 64-83,5 cm
výška opěráku 81,5-97 cm
šířka opěráku 48,5 cm
celková šířka 72 cm
šířka sedáku 52,5 cm
celková hloubka 69 cm
hloubka sedáku 48-55 cm