Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní křesla k počítači
  4. Herní křeslo Q229 — látka, černo/šedá

Herní křeslo Q229 — látka, černo/šedá

Exkluzivní výrobek Herní křeslo Q229 — látka, černo/šedá od společnosti se zárukou kvality Kup Židle jde pořídit teď v bezva akci. Právě teď jen za 4 049 Kč.
Produkt bez obrázku

Moderní herní křeslo Q229, které se stane úžasným doplňkem ve vaší pracovně či kanceláři. Křesílko vám zajistí královské sezení, díky vyšší prošívané tvarované zádové opěrce. Srdcem křesla je houpací mechanismus celého korpusu s aretací pouze v základní poloze. Pomocí plynového pístu je i výškově nastavitelné. Nosnost křesla až 110 kg.
Hlavní přednosti křesla Q229

výškově nastavitelné plynovým pístem
houpací mechanismus celehé korpusu s aretací v základní poloze
kvalitní potah z mebránové tkaniny
tvarovaná zádová opěrka
nastavitelné područky

Křesílko je bohatě posltrovnané, zádová opěrka i sedadlo jsou očalouněné kvalitní, prošívanou, membránovou tkaninou v černo šedé barvě, s kontrastním zakončením v oranžové barvě
Součastí židle jsou područky vyrobené v kombinaci pevného plastu, které jsou správně tvarované, takže ani dlouhé sezení u stolu nebude spojeno s pozdějším nepohodlím.  
Disponuje houpacím mechanismem celého korpusu s aretací pouze v základní poloze, s regulací tuhosti v závislosti na váze uživatele. Tuhost mechanismu se ovládá pomocí utahování a povolování šroubu umístěného pod sedákem.
V základu pevný plastový kříž v černém odstínu a univerzální pogumovaná barevná kolečka vhodná na dřevěné a plovoucí podlahy či kachle.
Parametry produktu
Celková výška: 122 cmCelková šířka včetně područí: 64 cm Hloubka sedu: 50 cm Nosnost: 110 kgHmotnost: 21 kgVýška sedu: 47-57 cm Šířka sedu 49 cmDodáváno v rozloženém stavu, v krabici.