Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní stoly k počítači
  4. Herní stůl ULTRADESK ATOMIC – s podstavcem na monitor, 139x74cm, černá/červená

Herní stůl ULTRADESK ATOMIC – s podstavcem na monitor, 139x74cm, černá/červená

Tento žádaný výrobek Herní stůl ULTRADESK ATOMIC – s podstavcem na monitor, 139x74cm, černá/červená od výrobce se skvělou pověstí Ultradesk je k dostání tady a teď za zcela nejnižší cenu. Nyní zakoupíte za 6 099 Kč.
Herní stůl ULTRADESK ATOMIC – s podstavcem na monitor

Herní stanice ATOMIC nabízí velmi univerzální konstrukční řešení. Tento stůl byl vytvořen s ohledem na ergonomii, funkčnost i design. Je ideální volbou pro gamingové nadšence, ale výborně souží i jako studijní či pracovní stanice. Dokáže splnit všechna očekávání bez ohledu na věk uživatele a jeho počítačovou výbavu. Pokud chcete na jednom místě spojit svou profesní nebo vzdělávací činnost s oblíbenou zábavou, tento stůl bude trefou do černého.

Celoplošná XXL podložka
Podložka pod myš velikosti XXL je vyrobena z voděodolného materiálu. Zaručuje dokonalou přesnost sledování pro všechny typy počítačových myší. Spodní strana je kryta protiskluzovým povrchem – nemusíte se bát, že by podložka při razantních pohybech při hře klouzala po ploše. Okraje podložky jsou obšité silným lemem pro zvýšení odolnosti.

Prostorná police na monitorPreferujete obrazovku monitoru o něco výše než pracovní plochu? Vhodné řešení nabízí herní stůl ULTRADESK ATOMIC. Zadní část pracovní desky je doplněna prostornou policí na monitor. Umožňuje umístit monitor 14 cm nad desku stolu. Rozměry police jsou 73 x 20 cm, což znamená, že ji lze využít i pro uložení menšího počítačového příslušenství. Police je pevně spojena s pracovní plochou a bez problémů unese váhu velkých monitorů.

Nový design pracovní plochy
Neobvyklý tvar pracovní plochy nejen zaujme na první pohled, ale také usnadní uspořádání herního zařízení. Speciálně navržené boční hrany přitáhnou pozornost k celému kusu nábytku. Doplňkové příslušenství je integrováno s pracovní plochou elegantním a funkčním způsobem. Podložka pod myš a police na monitor jsou také 100% přizpůsobeny tvaru pracovní plochy. Z ergonomického hlediska vyniká šikmá přední hrana.

Efektní grafika
XXL podložka a rám psacího stolu zdobí unikátní grafika s moderními uměleckými prvky. Grafika využívá bílou a červenou barvu na černém pozadí a obsahuje abstraktní motivy. Potisk je odolný vůči opotřebení a nemá negativní vliv na činnost senzorů u myší. Logo značky bylo elegantně zakomponováno.

 
 
 
 
Odolná ocelová konstrukce
Nábytek pro hráče se musí vyznačovat především neobvyklou odolností. Ocelový rám použitý u ULTRADESK ATOMIC tyto požadavky jednoznačně splňuje. Jeho prvky jsou speciálně zesíleny. Spoje všech dílů jsou pečlivě navrženy tak, aby zaručovaly příkladnou stabilitu. Rám „Rage Safe“ potěší především ty, kteří preferují akční hry – snese větší zátěž.

Ergonomická přední hrana
Ergonomie je jedním z klíčových aspektů v případě, kdy trávíme u počítače mnoho hodin. Přední hrana pracovní plochy je navržena s ohledem na tento aspekt. Je mírně nakloněná, což umožňuje, aby se o ní naše předloktí opřelo, což výrazně zvyšuje komfort používání. Tato funkce je důležitá především pro hráče, kteří plně ovládají průběh hry pomocí klávesnice.

Kabelový management
Chtěli byste navždy zapomenout na zamotané kabely za nebo pod stolem? Díky široké polici pro prodlužovací kabel a v horní části vyříznutým průchodkám můžete kabelové spoje organizovat přehledně a čitelně. Vše perfektně seřazené a vždy na svém místě. Naše řešení rozhodně pomáhá udržovat pořádek. Police navíc vypadá opravdu zajímavě, což umocňuje estetickou hodnotu celé herní stanice.

Funkční příslušenství
K hernímu stolu obdržíte sadu praktických doplňků pro hráče. Držák na sluchátka umožňuje volně ponechat zařízení na snadno dostupném místě a zvyšuje estetiku celé stanice. Dalším prvkem sady je odolný držák nápojů, do kterého odložíte hrnky, sklenice nebo lahve. Celek doplňuje kovový stojan na příslušenství, který slouží nejčastěji k uložení gamepadů.

Neomezený prostor pro nohyInovativní technologické a materiálové řešení umožnilo odstranit spodní příčník. Vylepšený design je pohodlnější než u starších typů konstrukcí. Hráč může vždy volně roztáhnout nohy, aniž by riskoval bolestivou střet s tvrdým kovem. Absence příčného nosníku zvyšuje pohodlí, ale také usnadňuje používání vysoké počítačové skříně.

Zvětšené otvory na kabely
V dnešní době se pokročilé herní sestavy skládají ze stále většího počtu monitorů a periferií. Abychom splnili očekávání uživatelů, zvětšili jsme otvory pro kabely vyvrtané v panelu ULTRADESK ATOMIC. Nyní můžete pod deskou stolu snadno vést velké množství kabelů různých průměrů, a to jak po levé, tak po pravé straně pracovní plochy. Nové kabelové otvory pojmou i ty nejtlustší napájecí kabely najednou.

Nastavitelné nožičky s gumovou úpravou na spodní straně umožní vyrovnání stolu v rozmezí 1 cm a zabraňují poškrábání podlahy při stěhování nábytku.

Montáž psacího stolu nezabere více než 20-40 minut.
Specifikace
Rozměry produktu:
* Délka: 139 cm
* Hloubka: 74 cm
* Výška: 76 cm
Váha balení: 16 kg + 19 kg
Rozměry balení:
* 1 díl: 81 x 88 x 7,5 cm
* 2 díl: 84 x 71 x 16 cm