Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní stoly k počítači
  4. Herní stůl ULTRADESK CRUISER BLACK – 160×70 cm

Herní stůl ULTRADESK CRUISER BLACK – 160×70 cm

Tento designový kus Herní stůl ULTRADESK CRUISER BLACK – 160x70 cm od kvalitní značky Ultradesk snadno můžete získat tady a teď ve výprodejové akci! Nabídky od 8 990 Kč.
Produkt bez obrázku

ULTRADESK CRUISER BLACK
Nemáte příliš mnoho prostoru a přesto si chcete vytvořit v pokoji vlastní herní doupě? Pak je pro Vás ideální volbou herní stůl Ultradesk CRUISER BLACK. Rozměrově kompaktní a přesto velice stabilní stůl, který svému uživateli nabídne dostatek prostoru pro herní výbavu včetně jednoho monitoru.
XXL podložkaTento model stolu CRUISER je vždy dodávánn s podložkou XXL. K její výrobě byl použit inovativní druh materiálu, který je velmi účinný jako pracovní plocha pro laserové a optické senzory používané v dnešních počítačových myších. Na vnějších okrajích je silný lem, který zajistí dlouhou životnost podložky. U modelu CRUISER si můžete vybrat červenou nebo černou podložku.Kvalitní konstrukce a ergonomiePracovní plocha zajistí dostatek místa i pro tři monitory. Stůl je navržen ergonomicky, aby se výrazně zlepšiilo pohodlí během dlouhých hodin práce, či hraní her. Pracovní deska je usazena na pevném ocelovém rámu, proto nedojde k žádnému ohybu, při větší míře zatížení. Všechny kovové části byly speciálně zesíleny. I ty nejmenší kombinace jednotlivých prvků byly navrženy s velkou péčí. Rám ze třídy „Rage Safe“ ocení zejména hráči, kteří volí akční hry a občas trochu více otestují odolnost herního stolu.

Zaoblená přední hrana
Přední hrana pracovní plochy byla zaoblena kvůli lepším ergonomickým vlastnostem nábytku. Řez podél předního okraje má znatelný vliv na pohodlí používání. Usnadňuje přístup k nápojům a sluchátkům umístěným v postranních částech. Díky zaoblení se hráč uprostřed stolu více přiblíží k monitorům. Současně je desktop mnohem atraktivnější.

NovinkaU tohoto modelu jsou nově 3 široké otvory pro kabely. Každý z nich má průměr 9,5 cm a byl maskován speciálním krytem.Organizace a vlastní nastavení výškyVyužijte 110% dostupného místa. V zadní části stolu, je polička pro napájecí  a ostatní kabely. Díky tomu se správa kabelů v tomto modelu stává jednodušší a pohodlnější. Umožňuje snadnější organizaci.Stůl nabízí mechanické nastavení výšky. Uživatel si může vybrat ze 4 možných nastavení – 66 cm, 71,1 cm, 76,2 cm a 81,2 cm. V žádném jiném manuálně výškově nastavitelném stole ULTRADESK nenastavíte pracovní plochu tak nízko, či vysoko. Polohu pracovní plochy můžete snadno přizpůsobit své velikosti těla. Je tedy také optimálním produktem pro dospívající hráče.PříslušenstvíModerní počítačový stůl musí nabízet širokou škálu užitečného příslušenství. V sadě s modelem CRUISER získáte držák na pití a držák na sluchátka. Navíc se můžete sami rozhodnout, na kterou stranu je namontujete. Další příslušenství  je kovový stojan pro hry a gamepady.Specifikace:Rozměry produktu:Délka: 160 cmHloubka: 70 cmVýška: 66-82 cmVáha balení: 29 kg