Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní stoly k počítači
  4. Herní stůl ULTRADESK SPACE XXL BLACK – 154x61x78 cm, RGB podsvícení, s podložkou pod myš

Herní stůl ULTRADESK SPACE XXL BLACK – 154x61x78 cm, RGB podsvícení, s podložkou pod myš

Tento exkluzivní produkt Herní stůl ULTRADESK SPACE XXL BLACK – 154x61x78 cm, RGB podsvícení, s podložkou pod myš od výrobce s dlouholetou historií Ultradesk jednoduše naleznete tady teď ve výprodejové akci! Nyní zakoupíte za 5 790 Kč.
Herní stůl ULTRADESK SPACE XXL BLACK – 154x61x78 cm

Prostorový gigant, to je ULTRADESK SPACE XXL BLACK s délkou desky 154 centimetrů, díky níž si můžete bezproblémově dovolit vystavit svůj 4monitorový herní systém a stále mít dost prostoru pro celou svou sadu klávesnic a myší. Samotná zpevněná konstrukce z kvalitních materiálů a bez nutnosti podpůrného nosníku, který by bránil Vaším nohám ve volném pohybu, dělají tento stůl jedním z těch nejprostornějších na trhu. 
Hlavní výhody herního stolu ULTRADESK SPACE XXL BLACK

Originální herní design
Odolná deska s karbonovými vlákny
LED podsvícení
Délka desky až pro 4 monitory
Celoplošná podložka pod myš 
Háček na sluchátka
Držák na pití
Úložný prostor pro herní příslušenství

Deska stolu je pokryta karbonovými vlákny pro maximální výdrž a dlouhodobý atraktivní a moderní vzhled, který je doplněn pestrým LED podsvícením s možnosti výběru mezi 6 barvami a speciálními světelnými efekty. Ty lze měnit skrze jednoduchý ovládací panel. V zadních rozích naleznete otvor pro kabely, který usnadní celou práci se zapojováním a organizací.Kombinace ohromné desky a celoplošné podložky pod myš zajistí, že i ti, již využívají té nejnižší citlivosti pohybu myší, se nebudou muset obávat o nedostatek místa: hrajte v jakékoliv pozici. Spokojenost je také závislá na těch menších detailech. Zde se jedná především o možnost uložit svá sluchátka na háček a Váš nápoj uložit do držáku v bezpečné vzdálenosti. Malý úložný prostor pro herní příslušenství (gamepady apod.) určitě také oceníte.Jako pomylsnou třešničkou na dortu je set nálepek v různých barvách (které si můžete nalepit na boční stranu stolu), díky kterým můžete vyjádřit svou individualitu.
Specifikace stolu:Délka stolu: 154 cmŠířka stolu: 61 cmVýška stolu: 78 cmVáha: 25 kgNapájení: USBPodsvícení: 6 barev – tmavě modrá, světle modrá, zelená, červená, fialová, žlutá