Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní křesla k počítači
  4. Herní židle A-RACER Q11 –⁠ PU kůže, černá/červená

Herní židle A-RACER Q11 –⁠ PU kůže, černá/červená

Super produkt Herní židle A-RACER Q11 –⁠ PU kůže, černá/červená od značky s tradicí a dobrou pověstí Kup Židle je k dostání na našich stránkách trvale výhodně. Momentálně k dispozici za 2 499 Kč.
Produkt bez obrázku

Elegantní a prostorná herní židle A-RACER Q11 v designu sedačky závodního vozu, která je vhodná do kanceláře i herního koutku. Potah z odolné umělé kůže zaručuje příjemné sezení. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody herní židle A-RACER Q11

Potah z odolné umělé kůže
Prostornost sedadla
Pogumovaná kolečka
Stabilita
Výhodná cena

Židle je vybavena houpacím mechanismem s nastavením protiváhy. Tuhost protiváhy lze regulovat velkým plastovým šroubem umístěným pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Ruce unavené z hraní si můžete pohodlně položit na čalouněné područky. Díky šířce sedu 50 cm model ocení i prostorově výraznější hráči, kterým u běžných herních židlí vadí tvarované sedadlo do písmene U.
Odolný kříž z nylonu je vyztužený skelným vláknem a má průměr 70 cm, což zajišťuje výbornou stabilitu. Kolečka jsou pogumovaná, a hodí se tak na všechny typy povrchů. Součástí křesla jsou i polštářky pro větší komfort – bederní a záhlavní. Nosnost židle je až 120 kg. 
Parametry produktu

výška sedáku: 40 – 50 cm
šířka sedáku: 50 cm
šířka opěradla: 51 cm
celková výška: 110 – 120 cm
průměr kříže: 70 cm
kolečka: 11 x 50 mm
nosnost: 120 kg
hmotnost: 16 kg

Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu.