Židle CZ - katalog židlí a křesel

Herní židle E-Blue Auroza II – černá/červená, umělá kůže/semiš, podsvícená

Levný produkt Herní židle E-Blue Auroza II – černá/červená, umělá kůže/semiš, podsvícená od populárního výrobce E-blue snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní skutečně výhodně! Akční ceny již od 11 999 Kč.
Herní židle E-Blue Auroza II – černá/červená
Ověřit dostupnost
Značka: E-blue
11 999

Herní křeslo Auroza II od značky E-Blue je židle pro fajnšmekry v cool provedení s podsvíceným opěrákem. Nic pro konzervy, ale ulítlé gamery. Nová generace židle s upgradovaným pětiramenným plastovým křížem a větší hloubkou sedadla. Záruka 2 roky. Powerbanka pro napájení podsvícení s kapacitou 20 000 mA součástí balení.
Hlavní výhody herní židle E-Blue Auroza II

Pružná pěnová výplň, která nedeformuje páteř
Kříž se statickým zatížením do 1 500 kg
Synchronní mechanismus
Sklon opěradla lze nastavit až do úhlu 118 stupňů s možností aretace a nastavením síly protiváhy
Větší hloubka sezení oproti modelu Auroza
Podsvícení dvěma barvami v několika přednastavených módech
Certifikovaný plynový pístem Class-4
Nastavitelný područky

Herní křeslo E-Blue Auroza II plně vyhovuje všem požadavkům na ergonomii. Kombinuje jednodílné opěradlo a vysoce pružnou pěnovou výplň tak, aby křeslo bylo dokonalou oporou pro každou část těla. Je potaženo vysoce kvalitní umělou kůží v kombinace se semišem pro příjemné sezení. Křeslo je podsvíceno dvěma barvami – červenou a modrou v několika přednastavených módech.
Plastový kryt opěradla herní židle Auroza II je tvořen z kombinací polyamidu PA66 a 30 % skelných vláken. Tento materiál je dvakrát pevnější a odolnější než většina běžných konstrukcí na trhu a chrání před možnou deformací páteře způsobenou používáním nevhodného křesla. Područky můžete otáčet o 360 stupňů a výšku nastavit nahoru nebo dolů (rozpětí 70 mm +/- 5 mm). Křeslo E-Blue je výškově nastavitelné a sklon opěradla lze nastavit až do úhlu 118 stupňů s možností aretace a nastavením síly protiváhy. Oceníte také odolný pětiramenný kříž z nylonu a skelných vláken se statickým zatížením do 1 500 kg, certifikovaný píst Class-4 nebo nylonová kolečká, která jsou velmi tichá.

Technické parametry:Výška sedáku: 45,2 cmVýška křesla: 124 cm (výška samotného opěradla 79 cm)Šířka sedadla: 52 cm (šířka s opěrkami 64 cm)Hloubka sedadla: 50 cmPotah: PU kůžeHmotnost: 25 kgNosnost: do 120 kg