Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Pro hráče
  3. Herní křesla k počítači
  4. Herní židle ERACER F06 – ekokůže, černá/červená, nosnost 130 kg

Herní židle ERACER F06 – ekokůže, černá/červená, nosnost 130 kg

Tento exkluzivní produkt Herní židle ERACER F06 – ekokůže, černá/červená, nosnost 130 kg od známé značky Kup Židle můžete sehnat tady teď právě levně! Nabídka již od 5 399 Kč.
Herní židle ERACER F06 – ekokůže

Herní židle F06 je další zástupce z kolekce Eracer. Jedná se o designové moderní křeslo, navržené nejen pro náročné požadavky PC hráčů, ale je uzpůsobené i pro standardní kancelářskou práci. To vše v maximálním pohodlí a při dokonalé ergonomii sezení. Potah je kombinací černé a červené ekokůže s vyšívaným nápisem „eracer“. Vnitřní rám je svařený z ohýbaných ocelových trubek a tvoří pevnou základnu pro celé křeslo. Výplň sedáku i opěráku je z kvalitní a tuhé PU pěny, vyztužení a pružnost zajišťují látkové popruhy s kovovým uchycením do konstrukce.
Hlavní výhody herní židle ERACER F06:

sportovní design
čalouněné odolnou ekokůží
hopací mechanismus
nosnost 130 kg
měkké područky

Křeslo je vybaveno houpacím mechanismem. Síla houpání se reguluje plastovým šroubem pod sedákem. Výška sezení se upravuje páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Černý masivní plastový kříž s černými plastovými protiskluzovými prvky a je osazen černými plastovými kolečky vhodnými na koberce. Vysoký opěrák slouží nejen jako výborná opora celých zad a podporuje správné držení páteře, ale je možné nastavit jeho sklon od 90°až do 180° a to v jakékoli poloze. K ovládání slouží mechanismus s páčkou umístěný na pravé straně. 2D područky jsou s měkkým povrchem, výškově stavitelné a s natáčecí opěrkou. Nosnost židle je až 130 kg.
Herní křesla z kolekce Eracer jsou skvělou volbou, ať je zaparkujete za hrací či kancelářský stůl. Vždy působí dominantně, jako nepřehlédnutelný solitér. Kvalita zpracování, důraz na pohodlí a ergonomii, to zaručuje pohodu při dlouhých herních večerech i denní kancelářské práci. A jako bonus, ke krátkodobému odpočinku můžete využít opěrák, sklopený téměř do horizontální polohy.
ParametryŠířka (cm): 72Hloubka (cm): 72Výška (cm): 118-125Výška sedu: 46-53 cmNosnost (kg): 130Područky: AnoTyp područky: Výškově nastavitelnáMechanismus: HoupacíVýškově nastavitelné: Ano