Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Kuchyně
  3. Jídelní set 1 + 4 SORRISO — masiv borovice, medový odstín

Jídelní set 1 + 4 SORRISO — masiv borovice, medový odstín

Velmi žádaný produkt Jídelní set 1 + 4 SORRISO — masiv borovice, medový odstín od značky se zárukou kvality Kup Židle snadno můžete získat tady teď za super cenu! Právě nyní za 4 399 Kč.
Jídelní set 1 + 4 SORRISO — masiv borovice

Krásná retro sestava Sorriso v medovém odstínu, díky níž si vytvoříte v kuchyni či jídelně poklidný kout s vůní masivního borovicového dřeva. Set obsahuje obdelníkový stůl a čtyři židle. Všechny části jsou designově perfektně sladěné. Záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody jídelní rohové sestavy SORRISO

Sestava kompletně z masivního dřeva
Voskovaný povrch
Retro design
Výhodná cena

Vzpomínáte na ty příjemné chvilky, když jste jako děti skotačili u prarodičů v kuchyni? Ve vzduchu voněly buchty a všude vládla pohoda. S jídelní sestavou Sorriso se do dětství vrátíte – je poctivá, autentická a vytvoří u vás doma atmosféru starých časů.
Masivní borovicové dřevo má nezaměnitelnou vůni a strukturu. Zároveň je velmi příjemné na dotek a odolné. Vrstva speciálního vosku navíc přispívá k trvanlivosti dřeva i jeho lesku, který vydrží dlouhá léta.
Parametry:
rozměr stolu (š/h/v) 100 × 80 × 75 cm rozměr židle (š/h/v) 43 × 42 × 86 cm Hmotnost: 35 kgPovrch voskovániMaterial: masiv borovice