Židle CZ - katalog židlí a křesel

Kancelářská ergonomická židle AIRY – síť, šedá, nosnost 150 kg

Akční a ve slevě výrobek Kancelářská ergonomická židle AIRY – síť, šedá, nosnost 150 kg od výrobce s dobrým jménem Kup Židle snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní trvale výhodně! Nabídka od 4 699 Kč.
Kancelářská ergonomická židle AIRY – síť
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
4 699
Popis

Kancelářská ergonomická židle pro dlouhodobé sezení AIRY s nadstandardní výbavou. Židle čalouněná samonosnou síťovinou zajišťující celodenní větrání zad. Kolečka s měkčeným povrchem umožňují použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině. Pro postavy 175 až 185 cm. Nosnost až 150 kg. Záruka 3 roky.
Hlavní výhody ergonomické židle AIRY

Nastavitelná opěrka hlavy úhlově a výškově
Nastavitelné měkčené područky (vpřed, vzad, úhlově)
Nastavitelná bederní opěrka hloubkově a výškově
Posuv sedáku vpřed a vzad
Odolná základna z leštěného hliníku
Nadstandardní nosnost 150 kg

Model AIRY lze díky velmi dobré výbavě zařadit do střední třídy ergonomických židlí. Kromě populárního celosíťovaného provedení nabízí 3D měkčené opěrky rukou, bederní opěrku, jíž lze nastavit hloubkově či úhlově, nastavitelný podhlavník (úhlově a výškově) a především posuv sedáku – díky němu si židli perfektně přizpůsobíte své postavě. Srdcem židle je pak moderní synchronní mechanismus, který zajišťuje dynamický sed.
Velkou předností židle jsou odolná hliníková základna, která zároveň modelu přidává na eleganci, a potah s odolností až 100 000 cyklů. Kolečka o průměru 60 mm jsou pogumovaná univerzální pro všechny povrchy.
PARAMETRY:

určeno pro postavy 175 – 185 cm
výška sedáku 52 až 62 cm
rozměr sedáku 46,5 x 50 cm
opěrka zad 56 x 82 cm
výška křesla 112 – 132 cm
nosnost do 150 kg
hmotnost 20 kg