Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle FLIP — síť, černá

Kancelářská ergonomická židle FLIP — síť, černá

Tento velmi žádaný výrobek Kancelářská ergonomická židle FLIP — síť, černá od naší známé značky Kup Židle máte možnost dostat aktuálně na webu ve výhodné akci! Pouze nyní za 5 309 Kč.
Kancelářská ergonomická židle FLIP — síť

Hledáte-li dobrého společníka do kanceláře, je židle FLIP skvělou volbou. Ergonomická židle se může pochlubit výbavou, která vám pomůže pracovat pohodlně po celý den. Od kvalitní mechaniky po celosíťované provedení. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody kancelářské židle FLIP

synchronní mechanismus s nastavením tuhosti pohupu
celosíťované provedení
nastavitelné područky s měkčeným povrchem
výškově a hloubkově nastavitelná bederní opěra
nastavitelní hlavová opěra na kloubu
ocelový kříž
pogumovaná kolečka

Model je vybavený synchronní mechanikou, která má skvělé ergonomické vlastnosti a je tak ideální pro celodenní sezení. Součástí je i ruční nastavení tuhosti pohupu. Pro maximální pohodlí je židle vybavená i hloubkově a výškově nastavitelnou bederní opěrkou, a stejně tak i nastavitelnou opěrkou hlavy na kloubu. Vhod přijdou i praktické nastavitelné područky, vybavené měkčeným povrchem i stylovým chromovým detailem.
Židle je potažená oblíbenou síťovinou, což je materiál oblíbený zejména pro svoji prodyšnost. Ta je užitečná zejména v letních měsících. Stabilní základnu pak tvoří ocelý kříž osazený pěticí kvalitních pogumovaných koleček, která nepoškrábou ani tvrdé podlahy.
Rozměry

Šířka 71 cm
Hloubka 65 cm
Výška 121-131 cm
Nastavitelná výška sedu 50-60 cm
Šířka sedu 51 cm
Hloubka sedu 50 cm
Průměr koleček 6 cm
Průměr kříže 72 cm
Výška područek 60-70 cm
Šířka područek 9 cm