Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle GILBERTO — kov, látka, síť, černá

Kancelářská ergonomická židle GILBERTO — kov, látka, síť, černá

Tento skvělý výrobek Kancelářská ergonomická židle GILBERTO — kov, látka, síť, černá od dodavatele se skvělou pověstí Kup Židle snadno můžete získat aktuálně na našich stránkách se slevou. Aktuálně v akci za 5 499 Kč.
Kancelářská ergonomická židle GILBERTO — kov

Kancelářská židle GILBERTO je ideální volbou pro náročnější uživatele, kteří si potrpí na kvalitu posezení. Tento model nabízí ergonomický tvar, který oceníte při dlouhé práci v kanceláři, stejně jako široké možnosti polohování, kdy si tak židli můžete přizpůsobit zcela podle své postavy.
Hlavní výhody kancelářské židle GILBERTO

Synchronní mechanismus
Výškově a úhlově nastavitelná opěrka hlavy 
Nastavitelné područky
Výškově nastavitelný opěrák
Výškově a hloubkově nastavitelná bederní opěrka
Posuv sedáku vpřed a vzad

Opěradlo lze výškově nastavit a navíc ji doplňuje i nastavitelná opěrka hlavy (úhlově a výškově) a vhod přijdou i nastavitelné područky nebo bederní opěrka (hloubkově a výškově). Velkou výhodou je i posuvné sedadlo, takže si můžete židli zcela přizpůsobit podle sebe a své postavy. Kolečka jsou pogumovaná a univerzální.
Židle je vybavená kovovým křížem a disponuje pohodlným synchronním mechanismem, který přijde vhod zejména při dlouhé práci v kanceláři. Opěradlo je potažené síťovinou, kterou oceníte hlavně v horkých letních měsících. Sedák je zase čalouněný membránovou tkaninou.
Rozměry:

šířka: 64 cm
hloubka: 70 cm
výška: 121 – 129 cm
výška sedu: 45 – 53 cm

Materiál:

základna: kov
sedák: membránová tkanina/síťovina