Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle Office Pro CANTO W — černá / bílá

Kancelářská ergonomická židle Office Pro CANTO W — černá / bílá

Zlevněný produkt Kancelářská ergonomická židle Office Pro CANTO W — černá / bílá od výrobce se skvělou pověstí Kup Židle jednoduše můžete najít právě teď v nabídce za akční cenu! Cena již od 4 890 Kč.
Produkt bez obrázku

Model CANTO od české značky Office Pro je skvělá volba pro každou kancelář, kde oceníte ergonomickou židli k dlouhé práci u počítače. Může se pochlubit fantastickým poměrem ceny a výkonu, který vám nabídne řadu funkcí běžných u židlí vyšší třídy. Prodloužená záruka na 3 roky. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody kancelářské židle Office Pro CANTO W

synchronní mechanismus s aretací ve třech polohách
nastavitelná hloubka i výška sedáku
pohodlně čalouněný sedák
opěrák z prodyšné síťoviny
výškově nastavitelná bederní opěrka
výškově i úhlově nastavitelná hlavová opěrka
kolečka s měkčeným povrchem na všechny typy podlah
svěží bílý design

Ergonomická kancelářská židle CANTO se pyšní v samém jádru kvalitní synchronní mechanikou, která je ideální pro dlouhé sezení u počítače. Mechanismus umožňuje měnit současně náklon opěráku i sedáku. Je možné si navíc sedák i opěrák zafixovat ve třech polohách. Nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti pak zabezpečíte opěrák proti nečekanému zhoupnutí. Samotný sedák si pak můžete dokonale přizpůsobit svojí postavě — je totiž výškově i hloubkově nastavitelný, takže si jím můžete zajistit správné podepření nohou, přesné odpovídající vaší výšce. Nastavitelností oplývá i výškově nastavitelná bederní opěrka, která vám pomůže udržet si zdravý způsob sezení. Podle potřeby si nastavíte i výšku područek. Nosnost 120 kg.
Pokud zvolíte variantu s hlavovou opěrkou, pak i ona je výškově i úhlově nastavitelná.
Zádový opěrák je čalouněný oblíbenou síťovinou. Ta je populární především díky svojí prodyšnosti, kterou oceníte zejména v horkých letních měsících. Sedák je pak potažený tkaninou a uvnitř něj se skrývá studená pěna, která zaručuje nejen jeho vysokou životnost, ale i zachování tvaru. Židle stojí stabilně na kolečkách s měkčeným povrchnem, umožňující použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině. Konstrukce je vyvedena ve svěžím bílém provedení s kontrastní černou síťovinou.
Model disponuje cetrifikátem ze státní zkušebny o shodě s ČSN EN 1335 – 1 : 2020 a ČSN EN 1335 – 2 : 2020 .
Rozměry:

Šířka 68 cm
Šířka sedu 50 cm
Hloubka sedu 44-52 cm
Výška sedu 42-52 cm
Výška bez podhlavníku 97-107 cm
Výška s podhlavníkem 113-123 cm
Výška zádového opěráku 57 cm