Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářská ergonomická židle RUBEN — černá, nosnost 150 kg

Kancelářská ergonomická židle RUBEN — černá, nosnost 150 kg

Hodně prodávaný produkt Kancelářská ergonomická židle RUBEN — černá, nosnost 150 kg od této skvělé značky Kup Židle jednoduše můžete pořídit v naší online nabídce za výprodejovou cenu! Ve skvělé akci za 5 189 Kč.
Kancelářská ergonomická židle RUBEN — černá

Ergonomická kancelářská židle RUBEN bude nadmíru vítaným společníkem do každé moderní kanceláře či pracovny. Model je vybavený celou řadou funkcí, které ocení při osmihodinové práci u počítače každý — od mechaniky až po pohodlný sedák a kvalitní kolečka. Nosnost 150 kg a záruka 36 měsíců. Pro postavy do 190 cm.
Hlavní výhody ergonomické židle RUBEN

výškově a hloubkově nastavitelná bederní opora
nastavení výšky opěráku up-down 
synchronní mechanismus s aretací ve 4 pozicích a nastavením síly protiváhy
hloubkově nastavitelný sedák (0-50 mm)
3D nastavitelné područky
kolečka Ø60 mm univerzálně použitelná pro všechny povrchy
chromovaná ocelová báze Ø700 mm
píst pro vyšší zátěž
nosnost 150 kg
prodloužená záruka 36 měsíců

Model je nastavitelný tak, aby se přizpůsobil každému svému uživateli. Opěrák je výškově nastavitelný se systémem up-down (0-65 mm), navíc vybavený bederní oporou pro maximální komfort. I ta jde nastavit nahoru a dolů nebo i dopředu a dozadu. Záda jsou potažená černou síťovinou; materiálem oblíbeným zejména pro svoji prodyšnost. Látkově čalouněný sedák je pak nastavitelný hloubkově a uvnitř jej vyplňuje studená pěna vstřikovaná do formy. Vybavený je výškově nastavitelnými područkami s měkkou dotykovou plochou nastavitelnou podélně a úhlově.
V srdci židle se pak skrývá synchronní mechanismus, který poskytuje aretaci ve 4 pozicích a navíc i nastavení síly protiváhy. Model poskytuje zvýšenou nosnost až 150 kg díky pístu určenému pro vyšší zátěž i chromovanému ocelovému kříži s univerzálními kolečky na všechny typy podlah.
Rozměry

Celková výška 121 – 138,5 cm
Celková šířka 66 cm
Celková hloubka 68 cm
Výška sedu 44 – 51,5 cm
Výška opěráku od sedadla 77 – 87 cm
Hloubka sedu 49 – 54 cm
Šířka sedu 48,5 cm