Židle CZ - katalog židlí a křesel

Kancelářská ergonomická židle Sego EVE EV 605 — více barev

Unikátní a oblíbený kus Kancelářská ergonomická židle Sego EVE EV 605 — více barev od známého výrobce Sego můžete získat na našich stránkách nyní skutečně výhodně. Akční ceny již od 4 898 Kč.
EAN: EV 605
Kancelářská ergonomická židle Sego EVE EV 605 — více barev
Ověřit dostupnost
Značka: Sego
4 898
Popis

Pohodlná celočalouněná ergonomická židle od českého výrobce SEGO. EVE patří k modelům nižší střední třídy, ale je vhodný i pro delší sezení a náročnější kancelářskou práci. Na výběr černé nebo šedé čalounění. Nosnost 120 kg. Prodloužená záruka na 3 roky.
Hlavní výhody ergonomické židle Sego EVE

Celočalouněné provedení
Měkčené a výškově nastavitelné područky
Kolečka 60 mm pro lepší stabilitu
Synchronní mechanismus s vícebodovou aretací
Nízká váha pouhých 9 kg
Cena

Za relativně málo peněz plnohodnotná ergonomická židle, to je model EVE od české značky Sego. Srdcem židle je synchronní mechanismus s vícebodovou aretací, který přispívá ke zdravějšímu sezení. I přes nízkou cenu najdete u tohoto typu nastavitelné područky s měkčenou plochou, které zajistí vyšší komfort sezení. Celočalouněné provedení (kvalitní vícevrstvý molitan) zaručí, že vaše záda i pozadí nebudou trpět ani po několika hodinách práce.
K velkým přednostem židle patří i velmi nízká váha, pouhých 9 kilogramů. I křehčí ženy tak nebudou mít sebemenší problém s její manipulací. Velká univerzální kolečka na všechy typy povrchů o průměru 60 mm se pak starají o to, že je židle dokonale stabilní. Výrobce poskytuje na tento model prodlouženou záruku 3 roky.
Židli dodáváme v krabici v demontu a po rozbalení ji snadno a rychle složíte do použitelného stavu. 
Technické parametry
Nosnost:120 kg
Záruka:36 měsíců
Barva plastu:černá
Hloubka sedáku:49 cm
Výška židle:96 – 104 cm
Výška sedáku:46 – 54 cm
Výška opěráku:52 cm