Židle CZ - katalog židlí a křesel

Kancelářská otočná židle FARO — síť, černá

Velmi žádaný produkt Kancelářská otočná židle FARO — síť, černá od značky se skvělou pověstí Kup Židle lze sehnat zde teď za super cenu. Nyní pořídíte za 3 290 Kč.
Kancelářská otočná židle FARO — síť
Ověřit dostupnost
Značka: Kup Židle
3 290

Kancelářská židle FARO je židlí pro ty, kteří hledají zlatou střední cestu ve výběru nábytku pro svoji pracovnu. Model může nabídnout řadu funkcí, jednoduchý design a robustní základnu za velmi dobrou cenu. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody kancelářské otočné židle FARO

prodyšný síťovaný opěrák
výškově nastavitelná opěrka hlavy
měkký sedák s výškou čalounu 10 cm
výrazná bederní opěrka
stabilní ocelový kříž

Židle FARO překvapí svou pohodlností, kterou při dlouhé práci ocení každý. Je vyrobena z prvotřídní tkaniny s měkkým a vysokým čalouněním na sedáku i na polstrované opěrce hlavy. Prodyšná látka pomůže udržovat ventilaci a snížit pocení během sezení i za letních měsíců. Záda jsou vybavená navíc i bederní opěrkou, která se dokonale přizpůsobí vašemu bedernímu zakřivení páteře a sníží tak riziko bolesti zad. Nastavitelná opěrka hlavy v rozpětí 6 cm zajišťuje optimální držení hlavy a snižuje únavu.
V srdci židle je houpací mechanismus s aretací v základní poloze a nastavením síly protiváhy. Funkce naklápění zad o 90° až 115° vám pomůže protáhnout unavené nohy a uvolnit ztuhlé tělo z dlouhého sezení. Židle si zároveň udrží svoji stabilitu —  tvoří ji zesílený nylonový rám a robustní lakovaná základna, poskytující stabilní a spolehlivý zážitek ze sezení. Hladce se otáčející polyamidová kolečka vás tiše dopraví kamkoli. Prémiový plynový píst Class 3 vám pak umožní soustředit se na svoji práci bez starostí a v pohodlné výšce sedáku.
Všechny nástroje potřebné k instalaci jsou součástí balení a za pouhých 10 minut jej nainstalujete kamkoli.
Rozměry:

celková výška: 112,5-119,5 cm
šířka: 68 cm
hloubka sedáku: 49 cm
výška sedáku: 40,5-47,5 cm
hmotnost: 15 kg