Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářské křeslo KRUVEL — ekokůže, hnědá

Kancelářské křeslo KRUVEL — ekokůže, hnědá

Unikátní a žádaný kus Kancelářské křeslo KRUVEL — ekokůže, hnědá od oblíbené značky Kup Židle snadno naleznete nyní za mimořádně nízkou cenu! Nabídka od 2 790 Kč.
Kancelářské křeslo KRUVEL — ekokůže

Manažerské křeslo KRUVEL může být skvělým společníkem do kanceláře či domácí pracovny, kde potřebujete extra pohodlí jak v podobě polstrovaného sedáku, tak područek. Nosnost 130 kg.
Hlavní výhody kancelářského křesla KRUVEL

ergonomické dvojité polstrování
čalounění lehce udržitelnou ekokůží
čalouněné područky
skvělá cena

KRUVEL může nabídnout čalounění v podobě ekokůže v hnědém odstínu. Ta vyniká nejen elegantním čistým vzhledem, ale i jednoduchou údržbou. Povrch materiálu se jemně leskne, což celému designu dodává luxusní vzhled. Stejně čalouněné jsou i pevné područky, na které se můžete pohodlně opřít unavené lokty. Neopomenutelnou předností křesla je dvojité polstrování, které jej činí o poznání pohodlnější oproti běžnému polstrování. Výrazným prvkem je vydělená hlavová opěrka, která propůjčuje křeslu mohutný vzhled.
V srdci židle se skrývá klasická houpací mechanika s nastavitelnou sílou protiváhy. Stojí pevně usazena na odolném plastovém kříži v odstínu champagne, který příjemně ladí s hnědým povrchem židle. Osazený je pěticí koleček určených na tvrdé podlahy. 
Rozměry:

Celková šířka 67,5 cm
Celková hloubka 69 cm
Celková výška 117-128 cm