Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Kancelářské křeslo s výsuvnou podnožkou RISTO – látka, šedá, nosnost 130 kg

Kancelářské křeslo s výsuvnou podnožkou RISTO – látka, šedá, nosnost 130 kg

Kvalitní a levný kus Kancelářské křeslo s výsuvnou podnožkou RISTO – látka, šedá, nosnost 130 kg od dodavatele s dlouholetou historií Kup Židle jednoduše najdete teď za super peníze! Výhodně za cenu 4 080 Kč.
Kancelářské křeslo s výsuvnou podnožkou RISTO – látka

Luxusní kancelářské křeslo RISTO z kolekce TOP manager. Jedná se o moderní designové křeslo, navržené pro náročnou kancelářskou práci anebo jen relaxační lenošení. A to v maximálním pohodlí a při dokonalé ergonomii sezení či ležení. Potah je šedé z hladké látky. Výplň dvojitého sedáku i vysokého opěráku je z velmi kvalitní PU pěny. Nosnost 130 kg.
Hlavní vžhody kancelářského křesla RISTO

Luxusní provedení
Výsuvná podnožka
Vysoký opěrák
Nosnost 130 kg
Cena

Křeslo je vybaveno permanent contact mechanismem s plynulou aretací. Při vypnutí je možné se s opěradlem volně pohupovat. Výška sezení se upravuje jednou páčkou na pravé straně přes kvalitní plynový píst. Poloha opěráku se nastavuje druhou páčkou, umístěnou rovněž na pravé straně křesla. Černý plastový kříž o průměru 70 cm je osazen černými plastovými kolečky, určenými na koberce.
Vysoký, částečně prodyšný a ergonomicky navržený dvojitý opěrák s výrazným příčným dvojitým prošíváním s integrovanou opěrkou hlavy slouží nejen jako výborná opora celých zad a také podporuje správné držení páteře. Područky jsou plastové, polstrované a potažené šedou látkou. Šíře je 8 cm, délka ložné plochy je úžasných 37 cm a výška 3 cm. Při sklápění sedáku se pohybují a kopírují jeho pohyb a polohu. Vaše ruce budou mít při odpočinku dokonalou a velmi měkkou podporu. Jako TOP vybavení slouží výsuvná a výklopná polstrovaná podnožka. Nosnost židle je až 130 kg.
Rozměry:

– šířka: 67 cm
– hloubka: 72 cm

– výška: 115-123 cm
– výška sedu: 50-58 cm