Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Kancelář
  3. Kancelářská křesla
  4. Otočná kancelářská židle ELPO — síť, látka, černá

Otočná kancelářská židle ELPO — síť, látka, černá

Ve slevě produkt Otočná kancelářská židle ELPO — síť, látka, černá od našeho předního výrobce ADK pohodlně pořídíte u nás nyní za extra cenu! Nyní zakoupíte za 2 990 Kč.
Otočná kancelářská židle ELPO — síť
Ověřit dostupnost
Značka: ADK
2 990

Otoční kancelářská židle ELPO je dobře vybaveným modelem za více než příjemnou cenu. Nabízí řadu předností, jako je široká možnost nastavení, síťovaný opěrák i samostatnou opěrku hlavy. Díky nim vám zaručí maximálně komfortní posezení u počítače v kanceláři i domácí pracovně.
Hlavní výhody otočné kancelářské židle ELPO

sportovní design
maximální komfort
nastavení výšky sedu
bederní a hlavová opěrku
područky
čalounění v podobě prodyšné síťoviny a pevné tkaniny

Zaujme svým elegantním designem, který kombinuje stříbrné a chromované kovové části, doplněné černým textilním čalouněním a černou síťovinou. Sedák je univerzálně tvarován tak, aby vyhověl naprosté většině uživatelů, a zachovával si díky příjemnému polstrování pohodlnost. Opěradlo je pak vyvedené z prodyšné síťoviny, která je oblíbená především proto, že napomůže odvětrávání zad. V oblasti beder je pak vyztužena opěrkou. Hlavu si můžete opřít o polstrovanou hlavovou opěrku.
Židle je vybavená základním polohovacím mechanismem, kterí umožňuje nastavení výšky sedadla a nastavení tuhosti opěráku. Nastavení výšky je možné díky plynovému pístu, který je snadno ovladatelný jednoduchou páčkou. Nastavení tuhosti opěráku je poté možné pomocí regulačního šroubu, kdy si zvolíte vámi preferovaný odpor. V základu stojí židle na robustním pětiramenném kovovém kříži, který je vybavený nylonovými kolečky. Židle tak má nosnost 120 kg.
Rozměry:

Výška 122 – 132 cm
Šířka 57 cm
Hloubka 57 cm
Výška sedu 47 – 57 cm
Šířka sedáku 48 cm
Hloubka sedáku 48 cm
Výška opěráku 73 – 77 cm
Výška nastavení pístu 10 cm