Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Obývací pokoj
  3. Křesla do obýváku
  4. Polohovací TV křeslo MAGNUM — látka, béžová

Polohovací TV křeslo MAGNUM — látka, béžová

Výjimečný a žádaný kus Polohovací TV křeslo MAGNUM — látka, béžová od dodavatele s dobrým jménem Kup Židle jde získat na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za super cenu 5 290 Kč.
Produkt bez obrázku

Polohovací TV křeslo MAGNUM nabízí svým měkkým polstrováním dokonale komfortní odpočinek. Pohodlí poskytují také boční opěrky rukou z příjemné béžové látky. Konstrukce je založena na čtyřech krátkých nohách. Designem křeslo vkusně obohatí obývací pokoj. Univerzální provedení zapadne do každé místnosti. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody polohovacího křesla MAGNUM

Kvalitní polstrování
Možnost polohování do téměř vodorovné polohy
Hloubka až 155 cm
Ergonomicky tvarovaný opěrák
Cena

Prostý a vkusný design podtrhuje prošití opěráku. Ruce si můžete pohodlně opřít o polstrované područky. Díky pevné konstrukci je křeslo velice stabilní a odolné proti jakémukoliv překlopení. Podnož je tvořena čtyřmi nohami matné černé barvy.
Pokud nehledáte jen TV křeslo, ale i křeslo relaxační, je pro vás MAGNUM ideální volba. Stane se vašim společníkem při odpočinku a relaxaci. Křeslo dodáváme v polodemontu (oddělená je sedací a opěrná část), takže jej během pár minut bez obtíží sestavíte.
Rozměry:

šířka 71 cm
hloubka 85-155 cm
výška 106-79 cm
výška sedáku 49 cm
šířka sedu 53 cm
hmotnost 36 kg