Židle CZ - katalog židlí a křesel
  1. Domů
  2. Obývací pokoj
  3. Křesla do obýváku
  4. Polohovací TV křeslo VIKI — látka, šedá

Polohovací TV křeslo VIKI — látka, šedá

Akční a ve slevě kus Polohovací TV křeslo VIKI — látka, šedá od kvalitní značky Kup Židle jednoduše můžete získat v naší internetové nabídce za výprodejovou cenu. V současnosti pořídíte za cenu 3 990 Kč.
Polohovací TV křeslo VIKI — látka

Polohovací křeslo VIKI vám zaručí příjemné chvilky odpočinku za skvělou cenu. Nadčasový design společně s potahem z odolné látky dodá šmrnc obývacímu pokoji a vám zajistí pohodlný relax. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody relaxačního křesla VIKI

Možnost polohování
Výsuvná podnožka
Masivní polstrování
Stylové prošití

Křeslo VIKI bylo navrženo tak, aby vám zaručilo nejvyšší možný komfort. Jeho polohu můžete upravit dle svých potřeb, a to až do téměř vodorovné pozice. Příjemný bonus představuje výsuvná podnožka, na níž si odpočinou bolavé nohy, a integrovaný podhlavník. Ten vám přijde vhod hlavně v případě, že si budete chtít odpočinout či zdřímnout. Polohování křesla je za pomocí synchronní mechaniky, která umožňuje nastavit zádovou opěrku i podnožku současně.
Křeslo je dodáváno v polodemontovaném stavu, kdy je oddělená sedací a opěrná část, což znamená, že ho můžete sestavit bez obtíží během několika minut. Hmotnost křesla je 30 kg.
Rozměry:

šířka: 64 cm
šírka sedu: 48 cm
hloubka: 90-160 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška: 105 cm
výška sedu: 49 cm