Židle CZ - katalog židlí a křesel

ULTRADESK MOMENTUM – Black

Akční výrobek ULTRADESK MOMENTUM - Black od oblíbené značky Ultradesk snadno můžete najít tady skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 5 367 Kč.
ULTRADESK MOMENTUM - Black
Ověřit dostupnost
Značka: Ultradesk
5 367

Herní stůl ULTRADESK MOMENTUM disponuje maximální stabilitou, pohodlím a prostorem v téměř každé situaci, zejména díky své konstrukci a materiálů vysoké kvality. Skvělý poměr cena/zpracování.
Hlavní výhody herního stolu ULTRADESK MOMENTUM

Originální herní design
Deska s karbonovými vlákny
Odolná konstrukce
Velká podložka pod myš
Držák na nápoje a sluchátka
Úložný prostor pro herní příslušenství a řízení energie
držák pro mobilní zařízení

Pro ty, kteří si potrpí na organizaci, tu je speciální prostor pro kabely stolu, který je bezpečně a stylově uschovají. Další výhodou je velká XL podložka pod myš, která se se stolem designově doplňuje a nabízí mnohem větší herní plochu. Silná podložka pod myš je omyvatelná, vodotěsná a zaručuje ideální sledování každého senzoru myši. Výborné zejména pro ty, kteří si potrpí na maximální přesnost při nižší citlivosti pohybu myší. 
Spokojenost je také závislá na těch menších detailech. Zde se jedná především o možnost uložit své sluchátka na háček, stojan na mini zařízení s USB porty a Váš nápoj uložit do držáku v bezpečné vzdálenosti – už žádné polité klávesnice. Stůl využívá také dlouhou polici pro prodlužovací šňůry. Malý úložný prostor pro herní příslušenství (gamepady apod.) určitě také oceníte. Obsahuje také držák na mobilní telefon s nastavitelným úhlem. Specifikace stolu:Délka stolu: 152,5 cmŠířka stolu: 70 cmVýška stolu: 75,5 cm